Karty płatnicze


Usługa VISA Cash Back

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów oraz dla wygody i poczucia komfortu powstała usługa CashBack umożliwiająca podjęcie gotówki przy okazji płacenia kartą za zakupy w kasie sklepowej. cashback W ramach usługi Visa CashBack można jednorazowo wypłacić nawet do 300 złotych, niezależnie od wysokości kwoty, jaką zapłaci się za zakupy. Warunkiem zrealizowania wypłaty jest jednoczesne dokonanie płatności bezgotówkowej – nie jest możliwa sama wypłata gotówki. Z usługi Visa CashBack można korzystać wielokrotnie w ciągu dnia, a więc za każdym razem, gdy dokonujemy płatności bezgotówkowej. Jedynym ograniczeniem jest wysokość limitu ustanowionego dla naszej karty, do którego doliczane są transakcje Visa cash back.

Oszczędzamy czas, robiąc jednocześnie zakupy i dokonując wypłaty gotówki – w sposób bezpieczny, łatwy i wygodny!


ZALETY USŁUGI CashBack:
wygodny sposób na wypłatę gotówki z rachunku bankowego bez konieczności szukania bankomatu; większy dostęp do swoich pieniędzy, poprzez sieć punktów handlowo-usługowych, w których możesz wypłacać gotówkę; oszczędność czasu - w jednym miejscu dokonuje się zakupu oraz wypłaty potrzebnych środków.


JAK KORZYSTAĆ Z USŁUGI CashBack?
- sprawdzamy/pytamy czy w danym punkcie handlowym można korzystać z usługi Visa cashBack – logo najczęściej zamieszczone jest na oknie, drzwiach lub przy kasie;
- płacąc kartą za zakupy prosimy kasjera-sprzedawcę o wypłacenie w ramach usługi Visa cashBack żądanej kwoty – do wysokości 300 złotych (zmiana z 200 zł. na 300 zł. od 15.10.2014r.) transakcję potwierdzamy składając podpis na wydruku lub wprowadzając kod PIN;
- na rachunku kwota wypłaty i zakupów będą wykazane oddzielnie;
- sprawdzamy poprawność kwot – upewniamy się, czy otrzymaliśmy właściwą sumę (przy potwierdzaniu transakcji kasjer może poprosić dodatkowo o parafkę przy kwocie wypłaty gotówki).


KARTY Z OFERTY NASZEGO BANKU OBJĘTE USŁUGĄ VISA CashBack:
- dla klientów indywidualnych (osoby fizyczne) - Visa Classic Debetowa, Visa PayWave
- dla klientów instytucjonalnych - Visa Business Debetowa,
- dla rolników - Visa Business Debetowa
- dla wspólnot mieszkaniowych - Visa Business Debetowa


Więcej informacji w placówkach Banku Spółdzielczego w Santoku

Serdecznie zapraszamy!